Kašmírová šála Leonid Afremov - Tanec / Pol Ledent - Vesnice na podzim

Oboustranná kašmírová šála s obrazem Leonida Afremova - Tanec. Z druhé strany šály je obraz od Pol Ledenta - Vesnice na podzim. Šála vyzařuje hřejivou energii díky sytým barvám v teplých odstínech. Úžasně rozjasní každý podzimní outfit.

 

Rozměry šály: 180 x 70 cm

Materiál: 50 % kašmír, 50% viskóza. Díky této kombinaci je šála velice příjemná na dotek, neškrábe a nežmolkuje.

Údržba: doporučujeme šálu prát v ruce případně použít program na vlnu bez ždímání. Šálu pak pověsit a nechat uschnout, aby nedošlo ke zmačkání a šála se neničila.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 374
890 Kč
Kašmírová šála Leonid Afremov - Tanec / Pol Ledent - Vesnice na podzim

Leonid Afremov (1955-2019) byl rusko-izraelský moderní impresionistický umělec, který pracoval především s paletovým nožem a oleji. Vyvinul vlastní jedinečnou techniku ​​a styl, který je nezaměnitelný a nemůžete si jej splést s jinými umělci. Maloval především krajinu, městské scény, mořské scenérie. Většina jeho práce je považována za velmi pestrou, barvami hýřící a politicky neutrální. Afremov byl převážně znám, jako umělec, který propagoval a prodával svou práci výhradně přes internet, výstavy a prodej prostřednictvím galerií byly naprostou výjimkou. E-shop a Studio -Umělecký ateliér provozoval spolu se svými syny Dmitryem a Borisem a dalšími spolupracovníky. Jeho tvorbu dále šíří nejbližší umělci jež učil 20 let.

 

 

Pol Henry Ledent (1952-)

Pol Ledent se narodil v roce 1952 v Belgii. K malířství se dostal v roce 1989. Začínal s akvarelem, ale rychle pocítil, že olejomalba odpovídá jeho způsobu bytí. Je malířem samoukem. Přesto absolvoval několik lekcí kreslení na belgické akademii. Po účasti na mnoha skupinových výstavách mu některé galerie v Belgii nabídly, aby vystavoval svá díla. Mnoho obrazů již poslal do různých zemí USA, do Francie, Číny, Skotska, Portugalska, Švýcarska, Austrálie. Poté, co prozkoumal evropskou krajinu a krásu, vytvořil několik abstraktních maleb. Rychle objevil potěšení z neomezené tvůrčí síly. Skutečně si uvědomil, že se vydal na nikdy nekončící cestu imaginací.