Kašmírová šála Leonid Afremov - Princezna deště

Oboustranná kašmírová šála s obrazem Leonida Afremova - Princezna deště. Z druhé strany šály je obraz Benátek od stejného autora. Šála vyzařuje hřejivou energii díky sytým barvám v teplých odstínech. Úžasně rozjasní každý outfit.

 

Rozměry šály: 180 x 70 cm

Materiál: 50 % kašmír, 50% viskóza. Díky této kombinaci je šála velice příjemná na dotek, neškrábe a nežmolkuje.

Údržba: doporučujeme šálu prát v ruce případně použít program na vlnu bez ždímání. Šálu pak pověsit a nechat uschnout, aby nedošlo ke zmačkání a šála se neničila.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 372
890 Kč –22 % 690 Kč
Kašmírová šála Leonid Afremov - Princezna deště
Kašmírová šála Leonid Afremov - Princezna deště
Novinka Tip
890 Kč –22 %

Leonid Afremov (1955-2019) byl rusko-izraelský moderní impresionistický umělec, který pracoval především s paletovým nožem a oleji. Vyvinul vlastní jedinečnou techniku ​​a styl, který je nezaměnitelný a nemůžete si jej splést s jinými umělci. Maloval především krajinu, městské scény, mořské scenérie. Většina jeho práce je považována za velmi pestrou, barvami hýřící a politicky neutrální. Afremov byl převážně znám, jako umělec, který propagoval a prodával svou práci výhradně přes internet, výstavy a prodej prostřednictvím galerií byly naprostou výjimkou. E-shop a Studio -Umělecký ateliér provozoval spolu se svými syny Dmitryem a Borisem a dalšími spolupracovníky. Jeho tvorbu dále šíří nejbližší umělci, které učil 20 let.